AJANS Mik
Yurt Dışı Fuarlar
  Yurt İçi Fuarlar
 

Mevcut site içeriğinde arama yapabilirsiniz. Örnegin: "otomasyon"
Otomasyon Rehberi Gazetesi web sitesine nereden ulaştınız?
Anket Sonuçları

Yenilik ve etkinliklerden haberdar olmak için e-posta listemize mutlaka kayıt olunDergimizin güncel ve geçmişte yayınlanan sayılarına göz atabilirsiniz.

Mikdisplay

Seyad Üyesidir


<
Ana Sayfa

 
  / 2014
 
Haber 15.12.2015 tarihinden bu yana 2355 kez okundu. / 10. SAYI

Moog, çalışan en eski Moog servo valfini bulmak için yarışma düzenliyor

Moog Industrial Group Inc. (NYSE: MOG.A e MOG.B) halen çalışan en eski Moog servo valfini bulmak için yarışma düzenliyor. Bu amaçla 3 büyük ödülün yanı sıra her ay yapılacak çekilişle daha yeni valfleri olanlara da kazanma fırsatı sunuyor. Bu yarışma, Moog’un Avrupadaki 50. Yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlediği etkinliklerden biri.
Grubun Genel Menajeri Gary Parks: “Moog servo valflerin güvenilirliği bir efsanedir. Gaz türbinleri, endüstriyel makinalar ve demir-çelik uygulamaları gibi kritik alanlarda 25 yıldan fazla süre çalışan valf bulmak sık rastlanan bir durum değildir.” Açıklamasında bulunuyor.
1951de William C. Moog Jr. Pazarlama için ilk servo valfi geliştirmişti. Bu valf dijital veya analog sinyali hidrolik basınca çevirmekteydi.
Gary Parks ekliyor: “Avrupa’daki yıldönümümüzle birlikte güvenirliğimizi de kutluyoruz ve halen çalışmaya devam eden en eski Moog servo valfini bulmak için müşterilerimizin bu eğlenceli yarışmaya katılmasını umut ediyoruz”
Yarışmaya katılmak çok kolay, halen çalışan herhangi bir makine üzerindeki Moog servo valfini bulan herkese açık. Yarışmanın kuralları şöyle:
• Akıllı telefonunuz ile valfinizin fotoğrafını çekin, etiketindeki seri numarasının okunabilmesine dikkat edin. Bu bilgileri Moog valfin imalat tarihini kontrol etmek için kullanacak.
http://oldestvalve.moogglobalsuppor t.com/ Sitesinde fotoğrafı yükleyin ve kısa formu doldurun.
Birincilik ödülü 500 USD değerindeki Amazon hediye çeki, ikinci ve üçüncü en eski eski valf sahibi de Amazon hediye çeki ile ödüllendirilecek. Ayrıca yeni Moog valfine sahip olan ya da birden fazla valf sahibi yarışmacılar da aylık yapılacak çekilişlere katılarak her biri 50 USD değerindeki 5 adet Amazon hediye çekinden birini kazanmak için yarışabilirler. Daha fazla bilgi veya yarışmaya katılmak için lütfen:
http://oldestvalve.moogglobalsuppor t.com/ sitesine başvurun . Yarışma 29 şubat 2016 tarihinde bitiyor.

Moog hakkında:
Moog Inc. hassas kontrol elemanları ve sistemlerinin tasarımı, üretimi entegrasyonu alanlarında faaliyet gösteren dünya çapında bir şirkettir. Moog endüstriyel grubu elektrik, hidrolik ve hibrid teknolojiler kullanarak hareket kontrolü ile ilgili yüksek performanslı çözümlerin tasarım ve üretimini yapmakta ve enerji, endüstriyel makine, test ve simülasyon gibi alanlarda çalışan müşterilerine çok yüksek düzeyde danışmanlık hizmetleri vermektedir. Moog endüstriyel grubu dünyada 40 şubeye sahip ve 2014 mali yılında 591 milyon dolar ciro yaparken grubun ait olduğu Moog inc , (NYSE: MOG.A e MOG.B) ise dünyada 2,65 milyar dolar ciro yapmıştır.
Hareket kontrolü ile ilgili güvenilir bir partner olarak, müşterilerimizin gereksinimlerini tümüyle anlıyor ve yüksek değerli esnek, eksiksiz ve zamanında teknik destek veriyoruz. Bakım, onarım ve destek için özel servisimizle uygun zamanda dünyanın her yerine ulaşabiliyoruz. Bu sayede bakım reaktif yerine önleyici olmaktadır. Daha fazla bilgi için www.moogglobalsupport.com
Daha fazla bilgi için:
Lbdi Communication
Konul Guliyeva
email: gkonul@lbdi.it
Ginevra Fossati
email: gfossati@lbdi.it10. Sayı / Haber kategorisindeki diğer içerikler.

 • Delta Elektronik Taywan'ın iş stratejisine ilişkin güncelleme ve EMEA ve ABD genelinde enerji tasarrufu çözümleri uygulanmasında başarıları.
 • İlk Türkçe CMSE® - Certified Machinery Safety Expert Eğitimi Kasım’da Gerçekleştirildi
 • Schneider Electric Enerji Verimliliği Müdürü Mahmut Dede: “Türkiye, Enerji Verimliliği ile 2030 yılına kadar 2 milyon kişiye istihdam sağlayabilir”
 • Pil ve şarj teknolojisi, Türkiye elektrikli araç pazarının büyümesinin kilidini açacak bir anahtar
 • Dünyanın ilk “akıllı devriyesi” ekin Patrol Ankara’da
 • Mitsubishi Electric, M80 ve M800 serisi CNC kontrol ünitelerinin lansmanını yaptı Yeni seri 2016’da Türkiye’de
 • Güçlü bir bağlantı Stauff, Volz ve Voswinkel şirketleri birlik oluşturuyor
 • Tezmaksan Makina, "Cnc Operatörünün El Kitabı" Projesini Tamamladı.
 • Mitsubishi Electric Elex Konferası’nda e-F@ctory konseptini anlattı
 • Aksa Akrilik, uyguladığı AES Projesi ile yıllık 2 milyon USD tasarruf elde etti
 • Siemens Türkiye’de tramvay fabrikası kuruyor
 • Moog, çalışan en eski Moog servo valfini bulmak için yarışma düzenliyor
 • Sms-Tork Logosunu yeniledi
 • Makine Tanıtım Grubu, ABD çıkartması yaptı
 • Mitsubishi Electric, Türk sanayisinin ve altyapı projelerinin çözüm ortağı olmaya talip • © Copyright 2006 - 2007 otomasyonrehberi.com All Rights Reserved.
  10.SAYI Ziyaretçi Istatistlikleri

  Bugün 56 kişi ziyaret etmiş, şu an sitede 2 kişi bulunuyor, toplam ziyaret sayısı : 455948 kişi.